Home BelgischWHEN HEAVEN MET EARTH – Third time’s a charm (ft. Peter Broderick)

WHEN HEAVEN MET EARTH – Third time’s a charm (ft. Peter Broderick)

by Ann Cnockaert

Na hun debuutsingle Building a windmill bewijzen Paulien Rondou (Catbug) en Gaëtan Vandewoude (Isbells) met Third Time’s A Charm opnieuw dat hun samenwerking iets bijzonders is. Het nummer vangt het moment waarop een ontmoeting alles verandert, ook al beseffen de betrokkenen dat pas achteraf.

De song vertelt over de derde keer dat hun paden elkaar kruisten. Waar eerdere ontmoetingen nog oppervlakkig leken, ontstaat bij hun derde samenzijn in Gaëtans studio een onverwachte, emotionele klik. Het lied weet precies dat gevoel te vangen: de breekbare grens tussen het verstand en het hart, of de onverwachte intensiteit van verbinding.

Peter Broderick verzorgt de strijkarrangementen. Zijn werk is ingetogen, filmisch en gelaagd, en versterkt de intimiteit van de zang zonder één moment te overheersen. De harmonieën van Rondou en Vandewoude smelten samen met de subtiele strijkers tot een etherisch, fragiel geluid dat de luisteraar zachtjes meesleept.

Third Time’s A Charm bouwt voort op de thematiek van Building A Windmill: openstaan voor onverwachte ontmoetingen en je laten meevoeren door wat op je pad komt. Met hun gevoel voor nuance en melodie vormen Rondou en Vandewoude opnieuw een subtiel, maar krachtig statement over het onverwachte, het kwetsbare en het tijdloze in muziek.

Facebook – Instagram – Website

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More