The Ultimate Dreamers brachten eind jaren tachtig een paar demo’s uit en toen werd het stil rond de band. Die stilte duurde tot ergens eind vorig jaar. De band in wiens geluid we ondertonen van bands als Clan of Xymox, Joy Division, Depeche Mode, Factory, New Order, The Cure of Psyche horen, is intussen helemaal terug.

De Brusselse dromers vliegen opnieuw uit met hun nummer Envoler dat op The Ultimate Dreamers’ laatste album Paradoxical Sleep terug te vinden is. De langzame emotrack is al een hele tijd deel van de livesets en is daarin ook één van de live-hoogtepunten.
Het nummer werd opnieuw opgenomen in een Franstalige singleversie. Die klinkt sprankelend melancholisch en straalt rauwe kwetsbaarheid uit. Op 19 september zal ook het Nederlandstalige Wegvliegen verschijnen, samen met een herwerking door het Parijse trio Curtain.
Diezelfde dag komt ook de cd uit waarop je de drie nummers terugvindt. Een surrealistisch, ontroerend plaatje met cover artwork van Antoine Brodin dat een zwerm spreeuwen afbeeldt.
Facebook – Instagram – Website


