Ze komen uit Merchtem en samen gaan Pieter Van Kerckhove, Benny “Noëe” Leemans en Kurt Okens door het leven als The Tannen Baines Tree. Een naam die iets te maken heeft met de Back To The Future-trilogie, maar laten we het toch maar over de muziek hebben.

Het drietal windt er geen doekjes om en gaat voor smerige rock-‘n-roll zonder al teveel franjes. Nadeel is dat je dit al zeer vaak hebt gehoord, voordeel is dan weer dat het brouwsel gemaakt is met vertrouwde ingrediënten waardoor het altijd lekker smaakt.
Tantalized is ondertussen de derde single uit een lp die in mei uitkomt. Rechttoe rechtaan garagerock die herinneringen oproept aan The Spanks, The Paranoiacs, The Romans of het oudere werk van The Mudgang.


