Home Singles SLOW CRUSH – Thirst (Pure Noise Records)

SLOW CRUSH – Thirst (Pure Noise Records)

by Kris Van den Bossche

Slow Crush lost een nieuwe single van hun derde album Thirst, dat in augustus verwacht wordt. Deze keer is het titelnummer uitverkoren en net zoals de eerste nieuwe single Cherry, is het een stevig nummer.

Slow Crush © Hans Vermeulen
Slow Crush © Hans Vermeulen

Grungy, Billy Corgan-achtige gitaargeluiden, randje metal, maar met onder meer de etherische zang van Isa Holliday genoeg stijlkenmerken om nog van shoegaze te spreken. Fans van My Bloody Valentine of het hardere werk van DIIV zullen dit zeker lusten. Na enkele luisterbeurten wordt Thirst echt verslavend en begeesterend, een echte langzame crush zit er dus in. “I’m a lie”, klinkt het, maar daar geloven we niets van. De song is een gezamenlijk werk van frontvrouw Isa Holliday (zang en bas), Jelle Ronsmans (gitaar) en Frederik Meeuwis (drums).

Slow Crush belooft alvast om hun beste werk ooit af te leveren. De albumrelease van Thirst (bij Pure Noise) is voorzien voor augustus en pre-order via de kanalen van de band is al mogelijk.

Slow Crush is in eigen land te zien op het Dunk!festival in Gent op 30/05, in Kortrijk op Blender (21/06) en (voorlopig?) last but not least op 31/10 in de AB in Brussel. Ook Nederlandse en Duitse data komen eraan, en een US-tour is voor september.

Facebook – Instagram

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More