Home BelgischSEKUSHI – Pew (FONS Records)

SEKUSHI – Pew (FONS Records)

by Didier Becu

Sommige bands maken het ons wel erg gemakkelijk. Hoe? Wel door hun sound weer te geven via de titel van het lied. Pew is afkomstig van Sekushi en Pew klinkt dus gewoon als “pew”. Wie Sekushi kent, weet precies wat we daarmee bedoelen.

SEKUSHI © Luc Jespers
SEKUSHI © Luc Jespers

Bij eerdere singles werd de microfoon doorgegeven aan Rudy Trouvé en Lara Chedraoui, maar voor Pew kiezen de Antwerpenaren voor een typisch Sekushi-nummer. Instrumentaal dus en je hoort daar opnieuw van alles in. Een onweerstaanbare popcornsound, funk, disco, surfgitaren en massa’s andere dingen die je aanzetten tot een danspasje.

Mocht je je afvragen wat Sekushi betekent. Wel, dat is Japans voor sexy en laat ook dat een perfecte omschrijving zijn voor hun heupwiegende sound. Binnenkort brengt de band na twee ep’s een langspeler uit bij FONS Records die op 25 maart wordt voorgesteld in De Roma in Antwerpen. Maar we hebben nog meer heuglijk nieuws, want op 15 januari brengt Luminous Dash hen naar de Missy Sippy in Gent voor een Luminous Fest-editie. Dus hou die dansschoenen maar een zevental weken aan!

Sekushi: Website – Spotify – Facebook – Instagram
FONS Records: Facebook – Instagram

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More