Home BelgischMICHIEL RENSON – Looking At The Moon

MICHIEL RENSON – Looking At The Moon

by Didier Becu

Michiel Renson draait al jaren mee in de Belgische underground. Zijn grootste bekendheid – ook al is dat relatief – verwierf hij met de ondertussen tot cultband geworden Shht. Door velen destijds terecht uitgeroepen tot de nieuwe Evil Superstars. Michiel bleef na de split niet stilzitten. Als producer bij bijvoorbeeld Camilo Donoso, maar hij is ook bezig met projecten als Mixmeister Michelle of gewoon Michelle. En nu dus onder zijn geboortenaam Michiel Renson.

MICHIEL RENSON © Bjorn Comhaire
MICHIEL RENSON © Björn Comhaire

De eigenzinnigheid is altijd gebleven en maakt het altijd wel een beetje Michiel Renson. Ook de manier waarop hij zijn nieuwste plaat de wereld instuurt. Michiel heeft lak aan alle moderne trends en kiest ervoor om zijn nieuw werk aan te bieden zonder de gebruikelijke platforms. Te bestellen via zijn Instagram. Bijna top secret. En wie er een glimp van wil opvangen kan bijvoorbeeld eens naar een nummer luisteren op YouTube, want video’s uitbrengen doet hij wel.

Looking At The Moon is een introverte crooner. Een teder liefdesliedje dat nog het best te vergelijken valt met pakweg Hank Williams, als het al met iets te vergelijken valt. Een niemendalletje dat toch groots aanvoelt, typisch Michiel Renson dus.

Instagram

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More