Home Singles BLONDSHELL – T&A (Partisan Records/PIAS)

BLONDSHELL – T&A (Partisan Records/PIAS)

by Kris Van den Bossche

De eerste single voor het tweede album van Blondshell heet T&A. Frontvrouw Sabrina Mae Teitelbaum heeft het over een partner met een drankprobleem, die enkel in ’tits and ass’ geïnteresseerd is en vraagt zich af of zij bij deze vent moet blijven. En waarom de goeie gasten haar niet graag zien. Duh!

T&A is als de muziek van L7, maar dan zonder weerhaken, teveel kabbelend. Je mag dus wel US-indierock genre nineties verwachten. Het is tekst over een ziekelijke relatie, maar dan eerder de Thuis-versie dan zoals een jonge Liz Phair ze zou gebracht hebben. Voorlopig geen ‘bombshell’ dus, eerder een ‘bummer’.

If You Asked For A Picture is het album dat op 2 mei verschijnt, maar de eerste single van Blondshell vinden we alvast niet overtuigend. De band komt ook op 17 september naar de Botanique in Brussel, dat is dus nog even. Hopelijk volgen er sterkere singles en weet de volledige plaat ons te overtuigen om na de zomer eens een kijkje te gaan nemen.

InstagramFacebook

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More