Home nieuwsLOKALE HELDEN met KLAAS POPPE in Buurtkroeg Moscow

LOKALE HELDEN met KLAAS POPPE in Buurtkroeg Moscow

by Luminous Dash

Luminous Dash is op 25 april, Lokale Helden-dag, op meerdere plaatsen present. In Antwerpen, maar ook in Gent. Ook Buurtkroeg Moscow in de Gontrodestraat 176 in Gentbrugge doet mee. We namen het woord ‘lokaal’ zeer letterlijk, want Klaas Poppe, de uitverkorene, woont op amper een paar straten van het café.

KLAAS POPPE © Griet Goesaert
KLAAS POPPE © Griet Goesaert

Klaas Poppe is een ervaren singer-songwriter uit Gent met een repertoire van liedjes die recht uit het hart komen. Met invloeden zoals Bob Dylan, Leonard Cohen en Ray LaMontagne, mag je je verwachten aan een warme stem en onversneden ‘folky’ gitaarspel.

“Eenvoud siert en dat geldt tevens voor zijn muziek, ook al is de aankleding ervan bijna minimaal majestueus… Luisterliedjes van een troubadour die evenveel raakvlakken hebben met Van Morrison (de stem!) als Nick Drake (de romanticus!). Liedjes die één voor één iets troosteloos als hoopvol uitstralen”, schreven we ooit.

Het optreden is volledig gratis.

Buurtkroeg MosKoe
Klaas Poppe: Facebook – Instagram

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More