Home Even voorstellenEVENTJES VOORSTELLEN: BIMBO CHARLIE

EVENTJES VOORSTELLEN: BIMBO CHARLIE

by Didier Becu

Poëzie mengen met loeiharde speelse beats? Het klinkt als een bijna onmogelijke combinatie, maar Bimbo Charlie slaagt er gemakkelijk in. Simon Weyts zorgt voor de frivole, dansbare elektronica die soms wel iets heeft van een losgeslagen Gameboy. Minimale elektronische geluiden die gecombineerd worden met grootse rave-stukjes of zalig vervormde stemmen. Denk aan Borokov Borokov die iets zou doen met Brik Tu-Tok en je bent er bijna.

De feestmuziek wordt perfect geflankeerd door de zeemzoete stem van Ans Van Gasse met soms luchtige, dan weer diepgravende teksten. Vieze Meisje is nooit ver af.

BIMBO CHARLIE © Noé Lagaert
BIMBO CHARLIE © Noé Lagaert

Schaamteloze pop – niet dat je je moet schamen voor pop – die de vloer veegt met de tradities van het genre met een onweerstaanbaar gevolg. Luister bijvoorbeeld naar Als Ik en de kans is groot dat je de hele nacht met de handen in de lucht staat te wuiven. Dat gebeurt nu eenmaal met verslavende pop. Of zoals ze zelf zeggen: een mix van hyperpop, luisterliedjes en akoestische elementen.

De nummers van Bimbo Charlie kun je ontdekken op hun VI.BE-pagina.

InstagramVI.BE

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More