In iedere straat van het Gentse stadscentrum vind je wel een muziekcafé. In Klein Turkije heb je er twee. Fans voor alles wat naar blues ruikt kunnen terecht in de Missy Sippy, terwijl indiefans dan weer terecht kunnen in Ringo’s Music Bar. Niet dat de beide niet samen kunnen, maar voor onze Gentse Feesten-tip zitten we deze keer in de Ringo.

Veel grote namen zoals The Rats, RANT. of Lightspeed, maar ook bands die op het punt staan om door te breken zoals Max Forage of Cheap Cult. Deze laatste staat er op 21 juli.
Een supergroep qua bezetting, maar ook qua geluid. Laten we het maar eerst over de leden hebben, want Cheap Cult bestaat uit Joos Houwen, Hanne Torfs, Michiel Libberecht, Arno Grootaers en Guillaume Navarro. Wie thuis is in hedendaagse Belpop weet zonder twijfel dat het gaat om mensen die bij Dvkes, School is Cool, Mooneye en Dishwasher_ zaten of zitten. Muzikaal gaat het om psychedelica die toegankelijk is, maar waar toch van alles in zit. Kortom, luistermuziek van een andere soort.




