Otsamo laat met Until It’s Time horen hoe mooi het kan zijn om even vast te houden wat eigenlijk voorbijglipt. De vijfkoppige band rond gitarist en songwriter Sascha Heims haalt inspiratie uit indie, alt-rock, dreampop en jazz en smelt dat samen tot een sound die intiem en groovy tegelijk is.

De track ademt nostalgie, met de warme klanken van een JUNO-60 synth, akoestische gitaar en tape-effecten die aan oude zomerdagen doen denken. Het gaat over dat gevoel wanneer een verbinding oneindig lijkt maar tegelijk breekbaar is, en hoe je elk moment wilt uitrekken alsof het misschien het laatste is.
In plaats van grote uithalen kiest Otsamo voor subtiliteit. Kleine details houden je aandacht vast en de zanglijnen trekken je steeds dieper de song in. Until It’s Time voelt daardoor tegelijk vertrouwd en nieuw, een nummer dat zacht binnenkomt en blijft rondspoken.
Wie de band live wil meemaken, kan dat op 3 oktober in JH XL in Herk-de-Stad, waar ze spelen tijdens de voorronde van Soundtrack.


