Klaar voor alweer een nieuwe groep? Ja, waar blijven ze die toch halen hé? Wel, bij Moarse moet je de wortels in Antwerpen en Leuven gaan zoeken. Gevormd door zes mensen die studeerden aan PXL Music en Jazz/Pop Antwerpen. Met je studies moet je nu eenmaal iets doen, een band vormen bijvoorbeeld waardoor pardoes Moarse werd geboren. De band was eerder dit jaar reeds één van de uitverkorenen van Goeie Vangst – het moet niet altijd De Nieuwe Lichting zijn – en nu is er de eerste single (ten minste op de streamers toch) What You Gonna Do en ja, die is verdraaid goed!

Opzwepende, dansbare indiepop met een onweerstaanbare melodie die voortgestuwd wordt door de heerlijke stem van Joanne Van Bastelaere. Zo’n song maakt ons dan ook benieuwd naar meer.
Zo benieuwd zelfs dat we hen op 18 oktober hebben uitgenodigd in Libertad in hun thuisstad Leuven voor een Luminous Fest.



