Home Belgisch KLEINPUNK – Cara-van

KLEINPUNK – Cara-van

by Didier Becu

De grappigste Belgische band van dit moment? Je kent ze misschien nog niet, maar ooit komen ze op je radar terecht! Kleinpunk is de naam, ze waren twee jaar geleden nog Oost-Vlaams finalist van het Sound Track parcours, maar zijn nu volop aan het timmeren aan de weg die moet leiden naar de roem.

Een paar weken geleden werden we nog aangenaam verrast door het punky Stanny Wilde Zanger Worden dat ons deed denken aan Maria Iskariot en niet alleen vanwege die cameo! Nu zijn de vier er alweer met een nieuwe single Cara-van.

KLEINPUNK © Femke Appeltans
KLEINPUNK © Femke Appeltans

De humor wordt behouden en gaat over – denken we toch – de gevolgen van Cara in de caravan. Toch horen we met deze leuke oorwurm Kleinpunk van een heel andere kant. Djingeldjangel-pop weliswaar met een Vlaamse touch. Een zonnig melodietje, maar met een weerhaakje zoals een onverwachte noise-uitbarsting of zelfs een ouderwetse gitaarsolo. Eentje met een functie en niet zomaar van “Kijk eens wat we kunnen!” Heerlijk bandje! Zet ze nu maar al op je radar.

De single is de voorbode van de ep die op 11 april de wereld wordt ingestuurd en op 15 april wordt voorgesteld in het Gentse Club Wintercircus met Kaat Van StralenFrans Kalf en WEBSTEK.

Facebook – Instagram

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More