Na een hele drukke zomer is de band rond frontman Jelle Denturck – Dressed Like Boys – terug met nieuwe muziek! Met passages op onder andere Rock Werchter en de Lokerse Feesten en met twee aankomende shows in het OLT Rivierenhof in Antwerpen veroverde Dressed Like Boys een hele zomer lang de harten van jong en oud.

Wie zo een show bijwoonde heeft And Then I Woke Up ongetwijfeld al eens live gehoord. Het is een nummer dat Jelle ook solo brengt, en dat elke keer weet te raken. Een pianoballad die als veel meer dan een simpel liedje aanvoelt. Het nummer gaat volgens ons over een soort van innerlijke ontwaking. We horen er een mix in van Elton John en Brandi Carlile.
De vocals die ook nog eens ondersteund worden door backing vocals komen enorm binnen en voelen bijna hemels aan. Dit is alvast een prachtige start van een mogelijk nieuw album.
Facebook – Instagram – Spotify



