Customs is weer helemaal terug. Vijftien jaar nadat ze met hun debuut Rex een enorme hit scoorden, zijn ze nu terug met Regina. Het nummer begint met een aanstekelijke gitaarriff dat drijft op een uptempo drumbeat. Dan lijkt er technisch iets mis te lopen, maar het nummer herpakt zich waarna er een laag bas en een mannenkoor aan wordt toegevoegd. Je merkt wel de restanten van Rex, maar het geheel klinkt opgewekter dan zijn duistere voorganger.

Customs zweert opnieuw bij de gitaren, want die werden op hun laatste album The Market ingeruild voor synths. Ook qua tekst is er een link met het nummer dat hen bekend maakte: vele jaren na Rex houdt de koningin het voor bekeken aan het hof van de Deense koning. Ze laat haar man en het paleis voorgoed achter en wordt een influencer.
Customs heeft het nummer laten rijpen. De overgangen zijn niet-alledaags: een stop hier en een extra slag daar. Voor het refrein ontpopt zich een lange drumroffel die de spanning alleen maar opbouwt om dan het gitaar-thema te laten terugkeren. Dit is zo waar hun meest aanstekelijke track: het geheel klinkt opgewekter, net alsof de koningin blij is dat ze niet langer de slaaf van de koning is.