Home ReviewsAlbum ReviewsSUB Projects – Sounds from the Basement

SUB Projects – Sounds from the Basement

by Ann Cnockaert

Joris Oster en Olivier Justin, die we nog kennen van Organic, brachten afgelopen voorjaar het album Sounds from the Basement uit. Acht instrumentale tracks vormen een rijke, avontuurlijke reis door klanklandschappen die tegelijk hypnotiserend en verrassend zijn.

Voorheen bekend als Screaming Use of Bass, is de band nu uitgegroeid tot een collectief onder leiding van Justin en Oster. SUB Projects fungeert als een soort laboratorium: ze produceren en brengen muziek voor optredens, tentoonstellingen, filmsoundtracks en video-mappingprojecten. Na ruim veertig optredens in België presenteert het duo nu een nieuwe live-set, geïllustreerd met video’s die psychedelische sferen combineren met postindustriële beelden.

Het resultaat is een gesynchroniseerde ervaring die het publiek onderdompelt in een boeiend en onverwacht universum. Het duo levert een intense performance die het midden houdt tussen postrock, prog, lichte elektronica en een vleugje cold wave. Sounds from the Basement is een meeslepende sonische trip met meerdere smaken, een uitnodiging om je helemaal over te geven aan de klank.

Ga ze vooral live zien:

21/12 – Djingel Djangel (Antwerpen)
31/01 – MJS Rock (Sambreville)
07/02 – La Zone (Luik)
20/02 – L’ Entrepôt (Arlon)
28/02 – Caf&diskaire (Lille)

Facebook Instagram

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More