Home ReviewsAlbum ReviewsRIVAGES – Merry Go Round

RIVAGES – Merry Go Round

by Didier Becu

Niet opgeven, blijven gaan voor waar je in gelooft. Het is zonder twijfel één van de slogans die het Brusselse trio Rivages hoog in het vaandel draagt. Ondertussen is Merry Go Round het vierde album van de drie. Uitgebracht op kerstdag. Commerciële zelfmoord, maar als Brennt Vanneste het mag doen, dan Rivages ook. Zie het maar als een kerstcadeautje dat net op de valreep onder de kerstboom raakt.

RIVAGES © Veelem
RIVAGES © Veelem

Rivages is Frederic Joachim, Xavier Delville en Elio Anzivino. Drie heren die overduidelijk door Nirvana geïnspireerd zijn. Een vergelijking waar ze zelf om vragen, want wat kun je anders zeggen over een band die voor vuile grunge gaat en Something In The Way covert?

RIVAGES © RIVAGES
RIVAGES © RIVAGES

Op Merry Go Round vind je de eerder verschenen singles Because Of You en Shadow Crown naast een paar andere songs die het typische geluid van Rivages etaleren. Schurende gitaren afgewisseld met lekkere riffs en zelfs af en toe een vleugje pop. Niet dat we meteen poppy songs van de drie verwachten, maar Your Shadow is toch een heerlijke meezinger. Merry Go Round klinkt nauwelijks als een plaat van 2025, maar in hun geval is dat een voordeel.

Facebook – Instagram 

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More