Zaal Goedleven, het sympathieke buurt-, cultuur-, muziek- en ontmoetingscentrum in Oostakker nabij Gent, pakt uit met interessante nieuwe namen tijdens de eerste maanden van 2026.
Op 31 januari is er Desert Outpost Alpha (een Black Box concert in intieme setting) met stonerrock die het einde van de winter mag inluiden.


© Hannelore Dieleman
Op 28 februari is het aan Cromwell (een band met eighties-invloeden) om te openen voor Boze Wolven met daarin de originele ex-Gorky drummer Geert Bonne. Op 7 maart strijden Sander Van Den Broecke en Marcel Vanthilt om de titel van de meest stroom verbruikende frontman. Een battle tussen thenightclub en niemand minder dan Arbeid Adelt!
En het gaat maar door! Op 14 maart is er de rechttoe rechtaan punk van Belgian Associality samen met Geitenvel. Op 22 maart wordt deze fijne reeks vervolgd door FOERT en The Wolfbanes die in 2026 40 kaarsjes mogen uitblazen. Is (Shit I Love) Barbara Carrera al zo oud? Eens horen of ze beter geworden zijn met de jaren?


