Eerder hadden we gemeld dat de twee shows van Yong Yello in De Roma compleet uitverkocht zijn, maar er is goed nieuws. De Antwerpenaar die overigens gewoon Yello Staelens heet en in september met Bennie & De Banaliteit Van Ons Bestaan zijn tweede plaat uitbrengt, komt ook naar andere steden.

Op 18 maart 2026 komt hij naar Wilde Westen in Kortrijk, op zaterdag 21 maart 2026 naar Het Depot in Leuven en op donderdag 16 april 2026 naar De Vooruit in Gent.
In een vorig leven was hij lid van het legendarische hiphopcollectief Eigen Makelij, waar hij samenwerkte met onder anderen Tourist LeMC. Zijn muziek is een broeierige cocktail van 90s-hiphop, soul, funk en filmsoundtracks uit de jaren ’60 en ’70. Voeg daar de pen van een chansonnier en het oor voor een poprefrein aan toe, en je hebt Yong Yello.


