Er zijn zoveel goede bands, maar je ziet ze zo weinig op het podium? Het is een opmerking die we vaak vaak horen en daar willen we iets aan doen. Daarom hebben we samen met Missy Sippy (één van de meest toonaangevende muziekzalen in hartje Gent) besloten om de krachten te bundelen als Missy Goes Underground.
Telkens kun je twee bands zien die de moeite waard zijn en die je maar beter in het oog houdt. De eerste editie vindt plaats op 22 september en we hebben meteen onze jazzy schoenen aangetrokken.

Phokov is een collectief dat jongleert met krautrock en jazz. Experimenteel, maar tegelijkertijd toegankelijk en zelfs funky. Waarom de vier per se voor een Russische bandnaam wilden gaan, laten we in het midden. Luister vooral of dans.
Daarna is Agatan Saks aan zet. Met deze drie waan je je meteen in Cuba. Jazzy grooves die smeken om een cocktail, al of niet alcoholisch.
Ben je een artiest en heb je ook wel zin om deel uit te maken van Missy Goes Underground? Mail dan naar didbecu@gmail.com wie weet schitter jij dan ook in de Missy!
MISSY SIPPY Facebook – Instagram
PHOKOV Facebook – Instagram
AGATAN SAKS Facebook – Instagram



