Luminous Dash BE

CONCERTTIP: BONAKAR en THE FLEMISH PRIMITIVES in Achturenhuis (03/04/2026)

Gent – of beter gezegd Ledeberg, wat eigenlijk ook Gent is – heeft er een nieuwe muziekplek bij. Op het Ledebergplein heb je er Achturenhuis en iedere eerste zaterdag van de maand kun je er twee concerten meepikken. Luminous Dash is uiterst vereerd dat ze de concerten mogen cureren. Omdat de officiële opening in april is, krijg je er deze maand een extra concertdag bij. Op 4 april kun je er de Gentse postpunkband Fragment zien, maar de dag ervoor – op 3 april dus – is het Achturenhuis een plek voor stomend jong punkgeweld.

THE FLEMISH PRIMITIVES © Erin Dewaele
THE FLEMISH PRIMITIVES © Erin Dewaele

Om 20u30 worden de registers geopend door The Flemish Primitives. Vijf jonge gasten uit Leuven die vorig jaar tot de selectie van JonGeduld van Muziekcentrum Kinky Star behoorden. De band staat bekend om hun eclectische sound die onder andere garagerock, punk en psychedelica vermengt. Punk zoals punk moet.

BONAKAR © Andreas Mussche

Daarna is het de beurt aan Bonakar. Ook zij maakten vorig jaar deel uit van het JonGeduld-parcours. Hun liveset omschrijven ze zelf als een ijzersterke 21ste-eeuwse combinatie van zweterige, schreeuwerige, muzikale garagerock. Onlangs verscheen hun nieuwe single Airgun, de eerste kennismaking met hun binnenkort te verschijnen ep The Sauce. Het optreden is volledig gratis.

Achturenhuis: Instagram
Bonakar: Facebook  Instagram 
THE FLEMISH PRIMITIVES: Facebook – Instagram

Mobiele versie afsluiten