Home Belgisch Dit zijn de 136 geselecteerden van Sound Track

Dit zijn de 136 geselecteerden van Sound Track

by Didier Becu

De kogel is door de kerk. Uit meer dan 1.000 artiesten die zich voor de 1e editie van Sound Track inschreven zijn er 136 geselecteerd.

De demojury had er slapeloze nachten van, en dit zijn de 136 artiesten die een stek op de selectiepodia van Sound Track (in alfabetische volgorde) hebben gekregen.:
Abacination – Ace Karter – Aemn Break – Alps. – Anysa – Aster – a z e r t y klavierwerke – Baltimore – bantuprincess_ – Baruch Williamson – Beaten By Hippies – Beatsforbeaches – Billie Rodney – BONZO – Bosum – BOY SILLY – Brent Beukelaer – Bronce – BUDGET TRASH – Chaz & Djalu – Coline & Toitoine – Connard – Crooked Steps – depths. – Dhazed – Dilly – Dirty Undies – Divided – DK – Dolores – DYCE – Ello – EME – familybeaches – Forest / Mountain – Forest Africa Danse Music – Friendly Lizzie – Future Messiah – Galine – George Dylan – GlasHelder – Gustav Leo – HAMERS – Harajamar – HOFFMAN – ICTO – ISAAK – Isadore – JAKOMO – james francis king – Jay MNG – Jesse Nights – Jibran Chadouli – jst – Julien Firmin – Juniper – Karibu Orchestra – KASKE – klootzakkenzijnkut – KOSMO SOUND – Lapis Lazuli – Leonore – Leopard Skull – LEPOPSKI – Linca – Linde – Lo-lee-ta – Lupa Gang Gang Quartet – M.Chuzi – Mae Hills – Manzo Soul – Marie – Massa Nobu – Maurad and Maven – melobird – Melting Mallows – Men in Tears – Meskerem Mees – Meta Peta – Molten Penguin – Mondingo – Monkey Juice – Moody Mae – MOONBOAT – mòs ensemble – Mother – MVNSI – Nimbus Cart – Noden – Oakfield Drive – Omar Dahl – Onionfuzz – oski – Peenoise – PEGA – PINGPONGCLUB – polyte – Pothamus – Prince K. Appiah – Ratmosphere – Rewind – Rian Snoeks – Ronî – ROOK – Roos Denayer – SARGAM. – Secret Sinners – Shaka Shams – Shlundee – SIR LUKE – Soap Heads – Soft Boy – Stay Idle – STROOM – Sun Gods – Sundqvist – Suura – SYMEN – Tevin.MK – The Girl Who Cried Wolf – The Girl Who Once Was – The Pink Lemons – The Purplemachine – TSUGI – Tuk Tuk Thailand – TWOFVCE – Uma Chine – UMM – VENTILATEUR – Vincent Coomans – WARTAAL – Will King Jr – Williams Kaizari – Yokan – Yunotes – Zediam

De volledige kalender van Sound Track :

Antwerpen
Jeugdhuis Wollewei in Turnhout (20/9), met Billie Rodney, GlasHelder, HOFFMAN, Sun Gods, The Girl Who Cried Wolf en Zediam.

CC De Mol in Lier (21/9), met Alps., oski, Noden, SARGAM, Shlundee en Yunotes.

Kavka in Antwerpen (27/9), met Dolores, Jibran Chadouli, KASKE, Mae Hills, Manzo Soul en Shaka Shams.

De Club in Mechelen (28/9), met bantuprincess_, Men in Tears, MOONBOAT, Pothamus, Prince K. Appiah en TWOFVCE.

Brussel
Zinnema in Anderlecht (27/9), met a z e r t y klavierwerke, Dilly, Leonore en PEGA.

Jeugdhuis Tongeluk in Ganshoren (28/9), met Dhazed, JAKOMO, Linca en TSUGI.

VOLTA in Anderlecht (4/10), met Beatsforbeaches, klootzakkenzijnkut, M.Chuzi en Will King Jr.

Jeugdhuis De Schakel in Sint-Pieters-Woluwe (5/10), met Anysa, Coline & Toitoine, Forest Africa Danse Music en Jay MNG.

Limburg
Jeugdhuis XL in Herk-de-Stad hosted by Rock Herk (20/9), met Abacination, Baltimore, Forest / Mountain, HAMERS, Secret Sinners en Stay Idle.

PAND in Genk hosted by Absolutely Free Festival (21/9), met Baruch Williamson, BOY SILLY, jst, Lo-lee-ta, Lupa Gang Gang Quartet en Sundqvist.

Jeugdhuis Plug-in in Leopoldsburg hosted by Pukkelpop (27/9), met Bronce, Chaz & Djalu, Dirty Undies, Jesse Nights, polyte en Rian Snoeks.

De Serre in Hasselt, hosted by Limburgse Kweek (28/9), met Aster, Friendly Lizzie, Future Messiah, Gustav Leo, Oakfield Drive en WARTAAL.

Oost-Vlaanderen
Harmonie Oudenaarde (20/9), met Kosmo Sound, Leopard Skull, Linde, Mòs Ensemble, Nimbus Cart en ROOK.

Democrazy/Coyendanspark in Gent (21/9), met Lapis Lazuli, Molten Penguin, Soft Boy, Suura, Uma Chine en Yokan.

De Casino in Sint-Niklaas (27/9), met Crooked Steps, Julien Firmin, Meskerem Mees, Monkey Juice, Omar Dahl en UMM.

Muziekclub N9 in Eeklo (28/9), met Depths., Karibu Orchestra, Marie, Meta Peta, Mondingo en Peenoise.

Vlaams-Brabant
De Klinker in Aarschot (20/9), met Aemn Break, Beaten By Hippies, ICTO, Isadore, Moody Mae en Rewind.

Nosta in Opwijk (21/9), met Bosum, DK, Massa Nobu, Roos Denayer, The Girl Who Once Was en The Pink Lemons.

JH BUNKER in Glabbeek (27/9), met Ace Karter, Bonzo, DYCE, MVNSI, Onionfuzz en STROOM.

Jeugdhuis TonzenT in Zaventem (28/9), met Brent Beukelaer, Ello, EME, Melting Mallows, SYMEN en Tevin.MK.

West-Vlaanderen
Cactus Muziekcentrum in Brugge (28/9), met Budget Trash, Connard, familybeaches, George Dylan, Ratmosphere, The Purplemachine, Tuk Tuk Thailand en VENTILATEUR.

Muziekclub 4AD in Diksmuide (4/10), met Harajamar, james francis king, LEPOPSKI, Maurad and Maven, melobird, Mother, Ronî en Soap Heads.

Wilde Westen in Kortrijk (5/10), met Divided, Galine, ISAAK, Juniper, PINGPONGCLUB, Sir Luke, Vincent Coomans en Williams Kaizari.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More