Another evening full of electronic, sound and noise adventure!!! En niet te vinden op die feesten die ze in Gent hebben dezer dagen voor zover ons harshnoisebrein weet. Rust en vrede zoekenden, mensen die allerlei pensen en andere kermissen willen ontvluchten, dit is een uitgelezen kans om het hoofd op orde en tot rust te brengen.

Kortrijkzaan Vincent Dallas bijt de spits af en zoals we de man kennen wordt dit weer een swingend kwartiertje harsh noise waarbij zijn apparatuur en hijzelf het weer zullen mogen ontgelden. De toon zetten voor een gevarieerde avond, dat wel, want niet alle vier vissen in dezelfde lawaaivijver.
Prurit maakt een volledig ander soort herrie, met zelf in elkaar gezette machines, speelgoed, feedback, contactmicrofoons, tapes, stem en wat al niet meer om tot een vervreemdend geluid te komen dat alleen maar weet te intrigeren.
Awenydd is een nieuw project van een in Nederland verblijvende Amerikaan die vindt dat zijn muziek alleen fysiek waarde heeft en dus geen digitale equivalent kent. Psychanoise heet het genre dat wordt voortgebracht.
De Amerikaan Max Julian Eastman is dan meer de man van de geluidscollages, geïnjecteerd met ferme lappen harsh noise die door allerlei frêle of aimabele geluiden wordt doorspekt. Denk een kikker, een toeter of wat er ook maar voor handen is.
Onze jongste ziet al uit naar zondag, want naar de mis gaan is nooit zijn ding geweest. Genieten van kerkelijke gruwel daarentegen, daar zegt hij, net als tegen harsh noise, nooit neen tegen.